Ознакою того, що вашим пластиковим вікнам «показана» заміна ущільнювача, є відчуття протягу та продування. У цьому випадку навряд чи можна говорити про достатній рівень комфорту в приміщенні, особливо в холодну пору року. Отже, відкладати процедуру не варто, тим більше, що вартість заміни віконного ущільнювача є посильною абсолютно кожному.
Ціна: 30 грн. за 1 метр вагонний
Старий ущільнювач зносився, витончився за роки використання та не забезпечує необхідну герметичність.
Щодо «новий» гумовий ущільнювач був спочатку невисокої якості, тож швидко огрубів.
У якісному пластиковому вікні передбачено використання ущільнювача двох видів. У глухих вузлах, наприклад, між склопакетом і стулкою, закладений більш твердий ущільнювач, а між елементами, що відкриваються використовується еластична ущільнювальна гума, яка періодично зношується.
Незважаючи на те, що заміна ущільнювачів на пластикових вікнах процедура не надто складна, для її проведення потрібні навички та зручні інструменти. З їх допомогою фахівець акуратно витягує зношену або «задубілу» гуму, укладає на його місце ущільнювач високої якості, і що важливо - ідеально підходить для конкретного профілю.
Кожен елемент вікна вимагає правильного догляду, і ущільнювачі не виняток. Щоб продовжити термін служби цих комплектуючих, дотримуйтесь простих правил:
Періодично оглядайте ущільнювач на наявність ушкоджень, забруднення. І провадіть регулювання фурнітури.
Протирайте ущільнювачі слабким мильним розчином кожні півроку. По можливості, цю процедуру проводите частіше. Також можна використовувати спеціальні засоби для протирання. Це дозволяє захистити гумку від старіння, деформації.
Не використовуйте для чищення еластичних прокладок розчинники.